Známy a obľúbený slovenský herec má už svoj vek, no napriek tomu sa ešte objavuje v nových televíznych seriáloch. V tom poslednom, ktorý začala vysielať televízia JOJ, sa však stihol len mihnúť a už je koniec. Umelca totiž tvorcovia nahradia pre jeho zdravotný problém.

Obľúbený herec Oldo Hlaváček má už 88 rokov a čoskoro oslávi krásne jubileum. Napriek tomu sa však aj v roku 2019 objavil v známom televíznom seriáli ZOO. Najnovšie sa ho tvorcovia rozhodli obsadiť taktiež do novinky televízie JOJ Šťastná rybka. V tej hrá hlavnú postavu Ľuboš Kostelný, ktorý vyhrá rozprávkovú sumu 10 miliónov eur.

S krásnou novinkou sa podelí so svojou mamou v domove dôchodcov, ktorú stvárňuje Ida Rapaičová. Jej kamarátmi v zariadení sú práve Oldo Hlaváček a Maja Velšicová. Herec však stihol absolvovať len dva natáčacie dni a už musel náhle skončiť. Ako prezradila Pluska, za všetkým sú jeho zdravotné problémy, pre ktoré Hlaváčka v seriáli nahradia Štefanom Šafárikom.

Pán Hlaváček začal mať problémy s pamäťou, a tak sa s tvorcami dohodol, že v nakrúcaní nebude pokračovať,“ prezradil zdroj. Samotný herec po oslovení priznal, že si už ani nepamätá svoje natáčanie, no situáciu berie s nadhľadom: „Ak ma nahradili, tak asi preto, lebo som sa im nepáčil. To sa bežne stáva. Iný dôvod neviem,” odvetil. Umelca v tomto období tešia návštevy jeho dvoch synov, pričom svoju pamäť trénuje aj pomocou krížoviek. Nedávno prekvapil i rekordman RTVS Slavo, ktorý aktuálne hviezdi v súťaži Na love.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia JOJ, YT/RTVSOfficial