Na Slovensku je len málo televíznych divákov, ktorí by nepoznali známeho rekordmana Slava z RTVS vedomostnej relácie Duel. Mladý muž zožal za svoje vedomosti obrovský úspech, ako aj peknú finančnú odmenu vo výške 31 500 eur. Teraz sa však objaví v chystanej markizáckej šou.

Slavo Hlásny sa v roku 2016 dostal do povedomia fanúšikov RTVS vďaka vedomostnej relácii Duel. Sympatický súťažiaci si získal obdiv najmä pre svoje neuveriteľné vedomosti, ktorými ohuroval v každom kole. Učiteľ angličtiny a dejepisu z Levíc napokon vyhral celkom 33-krát a zinkasoval vyše 31-tisíc eur.

Hviezda Duelov sa napokon objavila aj v súťaži Uhádni môj vek a najnovšie sa postavil opäť za pultík RTVS v novom Dueli Šampiónov. Fanúšikom taktiež neunikla zmena Slavovho imidžu, pričom je z neho ešte väčší fešák. To však nie je jediná novinka v jeho živote!

V upútavkach televízie Markíza, ktorá chystá novú šou Na love, sa nedá prehliadnuť práve jeho tvár. Pod moderátorskou taktovkou Viktora Vinczeho sa objaví na obrazovke rekordman v úlohe tzv. Lovca, ktorý bude mať v súťaži svoje miesto opakovane. Ako protihráč štyroch súťažiach sa bude snažiť súperov zastaviť. Na Slavov debut sa môžete tešiť už 13. júna.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: YT/Televízia Markíza, FB/DUEL RTVS