Príchodom nového roka sa v slovenských televíziách mení aj programová štruktúra, ktorá na obrazovky prinesie množstvo čerstvých projektov. Komerční prevádzkovatelia opäť stavili na zaujímavé počiny, pričom jedným z nich je aj seriál Autoškola.

A ten sa objaví na obrazovkách Markízy už dnes! Veselá partia okolo Juraja Kemku, ktorého bude dopĺňať Janko Koleník, Marta Sládečková, Emil Horváth či Karol Čálik, bude predstavovať zábavnú, avšak rozhádanú rodinu bažiacu po zlatom poklade starého otca.  Ten ukryl peniaze, ktoré vyhral za komunizmu v Rakúsku, na mieste, kde časom vyrástla väznica. Rodina sa tak rozhodne kúpiť starú autoškolu v jej blízkosti, odkiaľ sa pokúsia vykopať tunel k dedičstvu.

V seriáli sa okrem iných objaví aj krásna Dominika Morávková-Zeleníková, speváčka zoskupenia S hudbou vesmírnou, ktorá sa dostala do povedomia širšej verejnosti ako moderátorka relácie Zem spieva. Vždy pozitívne naladená blondínka sa okrem účinkovania v seriáli zhostila so svojou skupinou aj nahratia titulnej skladby „Autoškola“, ktorú naspievali špeciálne pre nový projekt televízie Markíza.

Zdroj: markiza | Video: YouTube