Najbohatší muž sveta vyzýva Putina na duel: V stávke bude..!

Dátum:

Mnohí politici sa snažia ukončiť vojnu na Ukrajine prostredníctvom prísnych sankcií na Rusko, zrušením dobrých medzinárodných vzťahov či neustálymi telefonátmi s Vladimirom Putinom, ako je to v prípade francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona. Šéf spoločnosti Tesla si však zvolil úplne inú taktiku!

Elon Musk sa môže pochváliť bohatstvom v hodnote 220,5 miliárd dolárov, vďaka čomu sa stal najbohatším človekom sveta. Americký miliardár sa zapojil do podpory Ukrajiny vo vojne s Ruskom. Na žiadosť ukrajinského podpredsedu vlády poskytol Ukrajine internet prostredníctvom svojej satelitnej služby Starlink.

Pred pár dňami sa 50-ročný podnikateľ dokonca rozhodol vytiahnuť ruského prezidenta z úkrytu, keď mu dal nečakanú ponuku. ,,Týmto vyzývam Vladimira Putina k duelu. Stávkou je Ukrajina,“ napísal na sociálnej sieti Twitter. Známy vizionár by si to rád “rozdal“ s rodákom z Petrohradu v súboji jeden na jedného.

V jeho výzve ho podporil starosta Kyjevu a bývalý šampión v boxe Vitalij Kličko. Musk musel zároveň ľudí v komentároch uisťovať, že svoj príspevok myslí vážne. Mnohí jeho fanúšikovia boli zvedaví, či by ho pozitívna odpoveď Putina prekvapila. ,,Bola by to pocta,“ odpovedal štedrý filantrop.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Twitter/Elon Musk  |  Foto: Twitter

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...