Pondelkové odovzdávanie cien Grammy máme za sebou. Aj tento rok si pár osobností zamenilo toto prestížne podujatie za maškarný ples. Na červenom koberci sa predviedli vo zvláštnych kreáciách, nad ktorými môžeme len neveriacky krútiť hlavami. Zrejme sa riadili heslom: “Obliecť sa čo najbláznivešie!” [sociallocker]

lady gaga grammys
Stará Gaga je späť! Predsa len sa nevzdala svojich kostýmov a topánok na vysokej platforme. Outfit inšpirovaný Davidom Bowiem je z dielne Marca Jacobsa.

Napriek množstvu celebrít, ktoré vo svojich outfitoch na červenom koberci hviezdili, sa našli aj tie, ktorým to veľmi nevyšlo. Každý rok sa nájde mnoho takých, ktoré svojim zvláštnym, poburujúcim a extravagantným odevom šokujú. Keď nevedia zaujať iným spôsobom, týmto si zaručene získajú pozornosť aspoň na pár dní. Kto sa ocitol na zozname najhoršie oblečených?

Kamerunská speváčka a video modelka Dencia, mala ísť zrejme v tento večer na pyžamovú párty. Ináč si nevieme vysvetliť, prečo sa odela do ružového overalu, zdobeného populárnou Hello Kitty. Japonská afro barbie ako vyšitá!

skylar grey grammysUšiť šaty Skylar Grey bola určite hračka a stačila na to len priehľadná čierna záclona. Speváčka sa v nich cítila veľmi dobre a možno by ju za manželku prijal aj samotný Frankenstein.

janelle monae grammysBielo čierne šaty Janelle Monae vyvolali dojem, že si práve odbehla z cirkusového predstavenia. Na svedomí ich má Jean Paul Gaultier a s topánkami od Christian Louboutina tvoria skvelý pár.

florence welsh grammys

Florence Welsh opäť vytiahla šaty ako od starej mamy, no tentokrát boli ozvláštnené nezvyčajnou detskou potlačou. Kratšia verzia by sa dala kľudne využiť aj ako nočná košeľa.

tove lo grammys

Speváčka Tove Lo vsadila na obľúbenú čipku. Šaty pôsobili skôr vyzývavo a provokatívne, no jej sa tento drsný look hodí. Asi by som ju však nechcela stretnúť večer na ulici.

Podľa Maniky je viac odhaľovať ako skrývať asi obľúbeným pravidlom. Pridať už len pierka a vhodne by zapadla aj na karneval v Riu. Alebo by si mohla ísť zatancovať čaču.

Kto by to bol povedal, že halloweensky kostým sa bude dať použiť aj na udalosť ako je Grammy? S týmto skvelým nápadom prišla na červený koberec Jacqueline Van Bierk, ktorej sa prezlečenie za netopierku veľmi zapáčilo.

fotky: gettyimages.com, justjared.com [/sociallocker]