Začiatkom augusta minulého roka prekvapila mladá, len 22-ročná herečka Laura Petersen fanúšikov informáciou, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. Sympatická umelkyňa je štandardne aktívna na sociálnych sieťach, no potom, čo sa v posledných dňoch odmlčala, bolo zrejmé, že bábätko sa evidentne vypýtalo na svet.

Sympatická herečka Laura Petersen, známa zo seriálov Naši či Nový Život, prežíva v týchto dňoch najkrajšie chvíle života. Spolu s partnerom Marekom sa totiž stali hrdými rodičmi rozkošného chlapčeka, pričom mladá mamička priznáva prirodzené obavy z nepoznaného. Na sociálnej sieti Instagram priblížila fanúšikom, že na svet priviedla dieťatko, ktoré dostalo nevšedné meno Matteo Marek.

“Tieto dni sú najúžasnejšie, a zároveň najnáročnejšie, aké som kedy zažila. Som šťastná, že je naša rodinka celá a že sme všetci pokope, zároveň som nevedela, že vo mne existuje taký veľký strach o to, robiť všetko správne,” napísala herečka k záberu synčeka. Ako dodala, verí, že fanúšikovia pochopia, ak sa aktuálne bude venovať predovšetkým svojej rozrastajúcej sa rodinke. Gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/lolpete.rs, tvjoj