Napriek tomu, že je Dominika Kavaschová jednou z najúspešnejších herečiek Slovenského národného divadla, do povedomia divákov sa dostala predovšetkým ako bláznivá Sisa zo seriálu Oteckova. Málokto však doposiaľ tušil, že rodáčka z Košíc nemá ďaleko ani k hudbe, pričom v posledných mesiacoch vydáva doslova jeden hit za druhým!

31-ročná Košičanka Dominika Kavaschová sa po mimoriadnom úspechu v seriáli Oteckovia stala čerstvou držiteľkou ocenenia OTO 2019. Najobľúbenejšia herečka roka si len uplynulú sobotu prevzala sošku diváckej ankety, pričom už v nedeľu si pre fanúšikov pripravila jedinečné prekvapenie.

Spolu s herečkou Andreou Bučko vydali po fenomenálnom úspechu hitu Neviditeľná žena novú skladbu Diva, obe z divadelnej inscenácie Morena. ,,Všetky sme ‘Divy’, hlavne keď sme samy sebou!!!,” odkazujú autorky duetov, ktoré vznikli pre Slovenské národné divadlo. A ako je už u dievčat štandardné, pozitívne naladený a jednoduchý videoklip k singlu vznikol na jeden obraz, pričom sa ospravedlnili susedom za trpezlivosť počúvať ich smiechy, spevy a dupoty počas natáčania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Diva

Video: YouTube | Foto: IG/donda_kawa