Známy milovník žien Dušan Pašek (35) sa ani z rozchodu s mladučkou misskou Dominikou Grecovou neotriasal príliš dlho. Na kúpalisku sa ho totiž podarilo pristihnúť s novou priateľkou. Mladá brunetka pritom odhalila v plavkách veľmi netradičné a výrazné tetovanie na zadku.

Dušan Pašek je v uliciach hlavného mesta presláveným milovníkom žien. Po romániku a nečakanom rozchode s moderátorkou Mirkou Kalisovou sa vrhol do náručia mladučkej missky Dominiky Grecovej (22). Ani vzťah s vtedy 20-ročnou kráskou mu však napokon nevyšiel a vo februári sa dvojica rozišla. Kalisová bola napokon prepieraná aj kvôli svojej nevhodnej reakcií na módnej prehliadke, keď sa na pódiu zjavila práve Grecová.

Ani po tomto ukončení vzťahu však Pašek neostáva sám. Ako sa podarilo zachytiť čitateľovi Plusky, niekdajší hokejista si užíval horúci deň na kúpalisku. Spoločnosť mu pritom robila neznáma brunetka, ktorá sa pýšila štíhlou postavou a viacerými výraznými tetovaniami.

Čo však zrejme udrelo do očí ako prvé, je výrazné tetovanie cez polovicu zadku, foto >>> TU <<<. Dvojica si užívala vzájomnú blízkosť a počas dňa padli aj bozky. Napokon si obaja spoločne zapálili cigaretku. Ktovie, kedy zoberie svoj nový objav do spoločnosti pri nejakej oficiálnej príležitosti?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pašekovi nevyšiel vzťah s mladučkou misskou
Rozišiel sa aj s moderátorkou Mirkou Kailsovou

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/dusanpasek