Len nedávno riešila polícia prípad znásilnenia 14-ročného dievčaťa z Košíc, ktoré neznámy páchateľ napadol rovno na sídlisku Terasa pri venčení psa. Najnovšie mala skončiť znásilnená ďalšia tínedžerka z Humenného, ktorá sa vrátila z diskotéky v zúboženom stave.

Ako informuje portál Noviny, k ďalšiemu znásilneniu mladého dievčaťa malo dôjsť v Humennom. Incident sa mal tentokrát odohrať na diskotéke v jednom z podnikov. Dievča sa po hroznom zážitku vrátilo domov vo veľmi zlom stave.

O hrôze prehovorila matka znásilnenej, ktorá sa po rozhovore s dcérou rozhodla všetko zveriť do rúk polície. “Prišla domov v hroznom stave, bola na tom psychicky veľmi zle, prišla domov a plakala,” opisuje. Po návšteve lekára boli obeti odobrané vzorky šiat či krvi. Zúfalí rodičia, ktorí disponujú aj kamerovým záznamom, teraz prosia ľudí a svedkov, aby sa nebáli ohlásiť a pomôcť objasniť zločin.

Samotná polícia prípad vyšetruje a vzhľadom k prebiehajúcim procesom sa k veci bližšie vyjadrovať nemôže. “V danom prípade vyšetrovateľ OR PZ v Humennom vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu znásilnenie,” potvrdila krajská prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ