Je tomu len zopár dní, čo diváci s napätím sledovali finále Farmy 14, v ktorom bodoval predovšetkým 26-ročný Bratislavčan Filip Jánoš. YouTuber vyhral nielen najviac disciplín, no taktiež mal najväčší úspech v diváckom hlasovaní. Ako sa však zdá, sympatický mladík má šťastie nielen v hre, ale momentálne aj v súkromí!

Reality šou Farma 14 pozná svojho víťaza, ktorý pôsobil na statku nekonfliktným dojmom. Aj keď mal Filip pred kamerami ako kamarát blízko k Giuliane Santi, opakovane na statku spomínal blízku priateľku Kristínu. V čase, keď do hry o 75-tisíc eur prišli najbližší podporiť úspešných farmárov, v areáli šou sa objavila aj spomínaná brunetka.

Dnes už víťaz Farmy sa nikdy netajil, že k nej cíti náklonnosť, avšak ich vzťah sa vykryštalizoval až po jeho príchode domov. Ako Filip prezradil, s Kristínou aktuálne tvoria zamilovaný pár, pričom pred televíznymi kamerami nešetrili ani vášnivými bozkami a úsmevmi. Na otázku, či už plánujú zásnuby, však pre Markízu ostali len rozpačití a zaskočení.

Filipa s Kristínou môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: markiza.sk