Česko a Slovensko poznajú svoju šiestu Superstar už zopár týždňov, pričom fanúšikovia ju až doposiaľ vnímali ako nevýraznú šedú myšku so strojčekom na zuboch. Iba pred okamihom však Barbora navštívila špecialistu, ktorý jej charakteristický “doplnok” navždy odstránil.

19-ročná Barbora Piešová si získala srdcia českých i slovenských divákov speváckej šou Superstar, kde jej fanúšikovia poslali najväčší počet podporných hlasov. Mladá hudobníčka sa v priebehu súťaže síce menila zo šedej myšky na krásnu Femme Fatale, avšak stále pre ňu ostával charakteristickým prvkom neprehliadnuteľný strojček na zuby.

Tomu je však dnes koniec, pričom Barbora sa na sociálnej sieti Instagram pochválila, že ho už viac nosiť nemusí. “Ahojte ľudia, rada by som sa vám priznala s mojim najväčším krokom v živote- už nie som strojček v meste! Haha, to je v ri*i, ja mám obrovské zuby a ja mám z toho totálnu fóbiu,” odkázala fanúšikom so smiechom. Taktiež zverejnila kúsok skladby, ktorú nahráva s kamarátom a kolegom Michalom Šafratom. Čo hovoríte na našu Superstar bez strojčeka?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/fjjhxk

Zdroj: IG/barborapiesova_official