Farma 15 je definitívne za nami a jej súťažiaci sa vrátili späť do svojich životov. Nikola Škrváňová, ktorej nikto nepovie inak Niki, pozdravila na Silvestra fanúšikov tak, ako by to mnohí diváci určite nečakali.

Niki ušla výhra doslova o vlások. Celou Farmou sa pretĺkala s hrdosťou a aj počas finále to vyzeralo tak, že skončí ako víťazka Farmy 15. Všetko zmenila posledná disciplína, v ktorej čiernovlásku zvalcovala Lucia Gašparíková.

niki

Kráska zo Slovenskej Ľupče sa vrátila domov síce bez peňazí, ale s nezabudnuteľnými zážitkami a tisíckami nových fanúšikov, ktorí jej počas hry držali palce. ,,Dvíham pohár a pripíjam dnes na všetkých tých, ktorí stáli a stoja po mojom boku 🖤 Ustáli ste so mnou moju najväčšiu jazdu doteraz. Pripíjam na vaše šťastie, zdravie a úspechy rovnako ako na tie moje. Rok 2024 bude krásny, plný driny a splnených snov,” odkázala na Instagrame odhodlaná televízna hviezdička, ktorá sa ukázala úplne inak, ako ju diváci mohli vidieť na statku.

Z farmárky sa stala príťažlivá dračica, ktorá by si pokojne zaslúžila titul najse*y šelmy posledného ročníka úspešnej reality šou. Čo poviete?

Nikii

Zdroj/Foto: Instagram/zlorianka_official, farma.markiza