Finále Farmy už skončilo a víťaz Dominik Porubský si odniesol svoju výhru vo výške 75 000 €. Ako sa však zdá, až po odchode zo statku sa začínajú na povrch vyplavovať všetky nechutnosti. O tomto doteraz všetci mlčali!

Farma už síce zavrela svoje brány a statok opustili aj poslední súťažiaci, no rozruch okolo farmárov stále neutícha. Najnovšie všetkých šokovala spoveď Táninho exsnúbenca, ktorý sa rozhodol prehovoriť o vzťahu Táni a Petra. Netrvalo ale dlho a na povrch sa po Farme postupne dostávajú aj ďalšie špinavosti, ktoré sa mali diať v hre o 75-tisíc eur. Posledne sa prevalil aj nechutný podvod, kde sa v havnej úlohe ocitol Peter Harezník.

Ako prvý sa o zákulisných nechutnostiach rozhovoril Ibi Maiga, ktorý prezradil, že televízii vyhovovalo, ak sa súťažiaci hádali či prejavovali emócie, a tak ich v tom štáb ešte podporoval: „Štábu vôbec neprekážalo, keď sme sa medzi sebou hádali, ešte to aj podporovali. Dodávali nám alkohol a potom vznikali hádky. Keďže sme však všetci podpísali zmluvu o mlčanlivosti, tak si myslím, že nik sa k tomu neprizná, ale ja svoj názor vždy poviem,“ začína pre Plusku Ibi.

K jeho slovám sa pridáva aj Martin Šmahel, ktorý šokuje slovami o dueli s Karin: „Mám zákulisné informácie, že Kaja dostala také disciplíny, v ktorých by sa mohla blysnúť,“ prekvapuje jeden z najväčších pracantov, ktorý skončil tesne pre bránami finále. Hoci sa o disciplínach v spomínanom dueli hovorilo mnohokrát a diváci vyjadrili svoje podozrenia, tie až teraz naberajú na vážnosti.

Všetko však ešte zaklincovala spoveď zdroja zo zákulisia natáčania: „Štáb ponúkal súťažiacim finančné zárobky za to, že spravia niečo extra. Miša dostala zaplatené za to, že sa bude robiť, že je tehotná. Pritom to tak vôbec nebolo. Niekto zas dostal zaplatené za to, že sa vyzlečie, ukáže prsia, niekoho vulgárne douráža,“ šokuje praktikami, ktoré mali prebiehať počas hry. Žeby teda niektoré zápletky Farmy boli len zaplatenými scénkami?

Zaplatili Michale za predstieranie tehotenstva?
Naozaj vyhrala Karin duel s Martinom vďaka disciplínam „na mieru“?

Zdroj: pluska.sk | Foto: TV Markíza, Facebook