Ani po skončení Farmy sa neprestávajú diať šokujúce udalosti. Jednou z takých je bezpochyby aj nechutný podvod, ktorý sa podarilo odhaliť. V hlavnej úlohe sa ocitol finalista Peter Harezník…

Farma už síce nadobro skončila, no ani po vypnutí kamier sa neprestávajú diať šokujúce udalosti. Jednou z takých je určite aj najnovší podvod, ktorý sa podarilo odhaliť prostredníctvom sociálnych sietí. Už počas Farmy pritom diváci upozorňovali na čudné detaily, na ktoré nemali vysvetlenie alebo zaregistrovali nerovnaké podmienky v súťažných disciplínach. Teraz si ale niekto zrejme povedal, že na relácii Farma a jej nadšených fanúšikoch by sa dalo čosi zarobiť, a tak si založil falošné konto.

Na Instagrame sa tak vydáva za finalistu Petra Harezníka a pod jeho menom sa snaží ničnetušiacim ľuďom predať farmárske tričká s Petrovou podobizňou. Za odev s potlačou si pritom neznámy užívateľ pýta 20 eur: „Je to tu! Moje tričká! Cena ta jeden kus/ 20.37 eura. Len ma mrzí, že do Vianoc to nestihne prísť,“ píše sa na falošnom profile.

Tento podvod už medzičasom zaregistroval aj samotný Peter, ktorý na svojom profile na podvodnú stránku upozorňuje, a zároveň žiada fanúšikov, aby daný profil blokovali a nahlásili. Farmára podporila aj Karin, ktorá profil zverejnila na sociálnej sieti. Slováci by si tak mali dať zároveň pozor, aby nezakúpili tieto tričká v dobrej viere, že ide o vlastnú výrobu Petra.

Peter Harezník varuje pred falošným profilom
Pridáva sa k nemu aj Karin
Takto vyzerá tričko, ktoré sa snaží fejkový profil predávať

Zdroj | Foto: Instagram, TV Markíza