Tento týždeň nakupujú v šou Nákupné maniačky známe blondínky, medzi ktoré sa zaradila aj Božka Candráková, ktorú poznáme zo šou Farma.

Stylista dievčatám vybral skutočne letnú tému a tak sa vrhli do obchodov hľadať tie správne kúsky na „koktail na pláži“. Ako sme už písali, Božka sa témy najskôr zľakla, keďže v zime pribrala a nemala chuť sa ukazovať celému Slovensku v plavkách.

[sociallocker]Ihneď to využili jej súperky a počas dňa, kedy sa na nákupy vrhla exfarmárka, nešetrili uštipačnými poznámkami na jej váhu. Nela Slováková a Monika Haklová sa vyjadrili, že v skúšobnej kabínke dostane Božka zo svojej váhy depresiu, keď sa uvidí v zrkadle, čo bola skutočne nemiestna pripomienka.

maniacky

Božka však komplexy zo svojej váhy nemá: „Radšej byť ženou, ako byť vychrtlinou a držať prísne diéty. Radšej papám všetko, čo mi môj miláčik navarí, tomu sa odolať nedá. Hold, ja som raz taká – krv a mlieko,“ vyjadrila sa blondínka na svojom facebookom profile. A ako ohodnotila ona svoje súperky? „Jasné, že si nič nerobím z toho. Hlavne nemám ani jeden zásah na tele či už plastika, botox alebo liposukcia a nevraciam jedlá, ktoré zjem, ale nechávam ich pekne v žalúdku.“ 

Zdroj: maniacky.joj.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]