Je tomu len zopár dní, čo Veronika Nízlová (35) priviedla na svet svoju prvorodenú dcérku Neu. Krásna speváčka si pritom len nedávno prešla bolestivým rozvodom, po ktorom nemala po svojom boku žiadneho oficiálneho partnera.

Zverejnenie informácie o tehotenstve tak zaskočilo mnohých jej fanúšikov, ktorým taktiež oznámila, že identitu otecka nechá pred svetom zahalenú rúškom tajomstva. „Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré,“ napísala v polovici júla Veronika k fotografii s tým, že táto téma pre ňu do budúcna ostáva tabu.

Ako následne priznala začiatkom októbra, momentálne je pripravená na novú lásku, pričom vzor otca jej dieťatku nahradí dlhoročný kamarát Tomáš Stríž, ktorý bude zároveň s Danielou Nízlovou krstným rodičom. Aj keď speváčka odmieta prezradiť, s kým počala vytúžené bábätko, portál Pluska.sk prišiel so šokujúcim tvrdením, ktoré mu malo potvrdiť viacero zdrojov. Čerstvým oteckom by mal byť podľa ich informácii 20-ročný herec z markizáckeho seriálu Pán Profesor Matúš Kolárovský.

Kým mladý umelec správu poprel, Vebi sa k predmetnému doposiaľ nevyjadrila. „Otcom je určite Matúš. S Veronikou sa viackrát stretli, ako dvaja slobodní ľudia si užili a to bolo všetko. No a jedenkrát došlo k ,nehode‘, ak viete, čo tým myslím,” povedal Pluske zdroj, čo mali potvrdiť viaceré osoby. Spevákovi údajne nenapadlo, aký bude mať pomer s Veronikou následky, pričom je sám osebe ešte iba chlapcom. Dvojica sa mala zoznámiť v roku 2020 pri natáčaní videoklipu Každý deň, a zároveň mali medzi nimi lietať iskry pri nakrúcaní šou Tvoja tvár znie povedome.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: IG/veronikatwiins, matuskolarovsky, panprofesor.markiza