Speváčka Dara Rolins sa netají tým, že si vo februári nechala upraviť tvár. Po dlhšej odmlke sa konečne ukázala na svojom Instagrame a ľudia ostali z jej záberov zhrození. Avšak naozaj sa slovenská diva zmenila natoľko, že si zaslúži tak pohoršené reakcie?

Ak by nebolo príliš akčného plastického chirurga, ktorý sa na sociálnych sieťach pochválil svojou slávnou pacientkou, možno by dodnes nikto nevedel, že Dara Rolins podstúpila facelifting, lifting krku a operáciu viečok. Video talianskeho lekára sa však dostalo na verejnosť a o speváčkiných plánoch sa dozvedelo celé Slovensko i Česko.

Dara Rolins podstúpila zákrok: Po uniknutom videu zúri!

Známa kráska následne všetko priznala s tým, že sa na nejaký čas odmlčí, aby sa po operácii dala v pokoji do poriadku. Prvý májový deň však prišla dobrá správa – Dara je späť! 51-ročná star zverejnila príspevok s dvomi fotografiami, na ktorých pózuje v úžasných fialových šatách. Ľudia ju ale v komentároch nešetria kritikou.

,,Škoda, že už Dara nevyzerá ako Dara,” napísal so smutným smajlíkom Petr, ku ktorého názoru sa pridalo mnoho ďalších. ,,Tiež som kukala, som v šoku,” zanechala Tynka. ,,Takto to vyzerá, keď niekto nedokáže starnúť s gráciou,” myslí si Eva. ,,Keď stará chce byť mladou. Takto sa dohovadiť, škoda, lebo predtým si bola šupa…. treba aj vedieť, kedy prestať,” odkázala Dare fanúšička.

Medzi reakciami sa našli aj prirovnania k speváčkam Madonne, Helene Vondráčkovej, Eve Pilarovej, herečke Dagmar Havlovej alebo legendárnej módnej návrhárke Donatelle Versace.

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi