Matej Jurkovič (41) a Mirka Csorbová (19) sú na Farme už minulosťou. Čo im však po vypadnutí zostalo, sú vzájomné city, ktoré si prejavujú aj v reálnom živote. Najnovšie prekvapili fanúšikov nečakaným záberom. Naozaj sa zasnúbili?

Matej Jurkovič patril na Farme k najsilnejším hráčom, no konflikt s Rasťom, ktorý vyústil do fyzického napadnutia, sa skončil pre fitnessáka okamžitým vyhadzovom. Krátko po ňom prehrala v dueli aj Mirka, ale vzťah plný vášne sa pre dvojicu po vypadnutí z Farmy neskončil.

Práve naopak, hrdličky pridávajú na svoje sociálne sieti pravidelné zábery zo spoločných výletov, pričom trávia radi čas aj s ostatnými farmármi 11. série. Najnovšia fotka zaľúbencov ale poriadne šokovala ich fanúšikov. Žeby sa naozaj zasnúbili po niekoľkotýždňovej známosti?

Matej v jednom podniku nastokol Mirke na prst “prsteň” v podobe cibuľového krúžku: “Ktorá z Vás už bola požiadaná o ruku cibuľovým krúžkom?” baví sa na netradičných zásnubách Mirka. Aj keď je možné, že si farmárska dvojka z ostatných len vystrelila, človek nikdy nevie. Možno sa Matej a jeho láska čoskoro skutočne pochvália veľkou novinkou v živote.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/miim3s │ Foto: Instagram/miim3s, matej.jurkovic.official, Televízia Markíza