Kým na sociálnych sieťach zväčša dominuje bezstarostnosť a dokonalosť všedných okamihov, za niektorými fotografiami, či dokonca celými profilmi sa skrýva smútok. S nečakaným priznaním pred fanúšikmi len pred pár hodinami prekvapila najsledovanejšia Slovenka na Instagrame, ktorá priblížila svoju trpkú životnú skúsenosť.

32-ročná modelka Lucia Lachkovič Javorčeková ešte pred pár dňami bojovala s problémom, keď jej na Instagrame zrušili profil, na ktorom ju sledovalo až 2,1 milióna followerov. Práve vtedy si založila nový účet, kde sľubovala absolútnu otvorenosť, a aj keď jej napokon pôvodné konto obnovili, krásna Slovenka si ponechala obe kontá.

V uplynulých hodinách sa Lucia prihovorila svojim fanúšikom, kde nielenže zverejnila fotografiu s výrazným akné, no šokovala aj mimoriadne osobným priznaním. “Poviem vám príbeh o mladom, zlomenom dievčati po 10 rokoch manželstva s o 11 rokov starším mužom. S týmto mužom začalo chodiť ako 16-ročné, utekalo z nemilujúceho domova, kde chýbala láska a bol plný násilia, dúfajúc, že stretne svojho princa a budú spolu šťastní až do smrti… V deň jej 18. narodenín sa vzali a o dva roky neskôr sa im narodila dcéra. Prišlo veľa krásnych, ale aj temných momentov.

Pretože toto dievča vo svojej rodine nemalo dobrý príklad a nevedelo nič o tom, ako má vyzerať zdravý vzťah, ani nič o sebaláske a sebahodnote. V náručí staršieho muža to bolo veľmi deštruktívne. Nemohla si zložiť ružové okuliare, pretože by to znamenalo, že sa musí pozrieť realite do očí, a tak ďalej žila vo svojej šťastnej bubline, v jej mysli na bezpečnom mieste, ktoré v skutočnosti neexistovalo.”

Ako Lucia ďalej uvádza, precestovala celý svet, no napriek tomu zo začiatku videla len steny štúdií a po príchode domov odovzdala peniaze manželovi, ktorý ich investoval. Nechcela sa totiž hádať pre financie, ktoré boli doma v jej detstve zdrojom veľkých hádok. Influencerka verila, že si s partnerom kúpia starý dom na rekonštrukciu, avšak veľmi rýchlo prišlo nečakané vytriezvenie. Manželovi rodičia totiž kontrolovali jej peniaze a majetok od samého začiatku, takže ani ako 28-ročná nielenže nemala vlastné auto či nehnuteľnosť, ale ani bankový účet!

Slovenská modelka sa pred priateľmi cítila bezradne a hlúpo a napokon sa rozhodla bojovať za to, čo jej patrí. Kým v začiatkoch pomáhala manželovi nájsť si prácu a zachrániť ich vzťah, neskôr pochopila, že podľa zákona jej nič nepatrí, a tak odišla aj s dcérou do neznáma. Uvedomila si, že za dlhé roky bola hlúpo využívaná a mala výčitky, že už skôr nepočúvala svoju intuíciu. Všetky nepríjemnosti a pocity sa u Lucie výrazné podpísali na zdraví a pleti, pričom na sociálnej sieti zdieľala záber aknóznej tváre.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/luciajavorcekova, beautyofanakedsoul