Rytmus (41) už nezvláda klamlivé informácie, ktorá má o ňom písať známy bulvárny denník a rozhodol sa konať. Raper ide na súd a k jeho drsnému kroku sa už nečakane vyjadrili aj známe tváre šoubiznisu!

Patrik Rytmus Vrbovský má už dlhšu dobu nevrlý vzťah k bulváru, ktorý zverejňuje informácie o jeho vzťahu s Jasminou. Tentokrát sa ale raper vytočil na maximum, keď známy bulvárny denník tvrdil, že Jasmina má byť tehotná. Podľa Patrika ide o lož, ktorú zverejnili už po druhýkrát, no teraz to už nemieni nechať len tak a rozhodol sa dať všetko na súd: “Špekuláciám je koniec, IDEME SA SÚDIŤ!!!” znejú jeho naštvané slová.

Rytmus sa o drsný krok, ktorý plánuje, podelil aj so svojimi fanúšikmi, ktorí ho okamžite začali podporovať. Na jeho stranu sa ale postavili aj známe tváre šoubizu, ktoré majú so zavádzajúcimi či klamlivými pikoškami osobné skúsenosti: “Ja som tehotná každý mesiac. Už mi minule bulvár volal, že to majú potvrdené od mojej gynekologičky,” zveruje sa na Patrikovom profile Kristína Tormová, ku ktorej sa pridáva aj Martin Nikodým: “Posúva sa to stále ďalej. Už nemajú úctu pred ničím.

Svoje si myslí aj Lucia Barmošová: “Ak o 9 mesiacov neporodí, sú schopní napísať, že potratila,” a podporu raperovi vyjadril aj Sajfa: “Bodaj by ste to vyhrali,” či Silvia Lakatošová: “Držím palce! Sú to…….” Najviac ale zaklincoval diskusiu Adelin manžel Viktor Vincze, ktorý mu poradil, ako sa nadobro zbaviť bulváru: “Povedz, že nemáš spermie, prestanú,” tvrdí šokujúco moderátor, ktorý pred rokom verejne priznal zlý stav svojho mužstva.

Ku Rytmusovmu statusu o súde sa vyjadrili aj známe tváre
Rapera naštvali klamstvá o Jasmininom tehotenstve
Patrik sa bude súdiť s bulvárom

Zdroj | Foto: Instagram, RTVS