Obľúbená herečka sa v decembri stala prvýkrát maminou a teraz sa chváli ďalšou životnou novinkou. Natália Puklušová dostala od svojho partnera prsteň, ktorý hovorí jasnou rečou. Bude svadba!

Natália Puklušová vymenila prácu za úplne iné aktivity. Od konca minulého roka sa naplno venuje mamičkovských povinnostiam a svojej dcérke Wilke.

Natália Puklušová spustila obrovský plač: Dojímavý dôvod!

Kto obľúbenú herečku sleduje na Instagrame, vie, že sa s fanúšikmi pravidelne delí o súkromné momenty svojho bežného života. Na nich, samozrejme, nechýba ani jej milovaný partner Michal. Posledné video talentovanej umelkyne však zachytáva niečo omnoho väčšie ako len vtipné dialógy čerstvých rodičov.

,,Tak. Stalo sa to! Narodila sa nám Bubka a teraz mám už aj prsteň, ženy! Naša svadba bude žuuuuur! Ale až keď Bubinka vyrastie, bude chodiť, aby išla s nami. Viete si predstaviť, aká som šťastná, že mám v živote moje dve lásky najväčšie. Netušila som, že tento prsteň dostanem v čase, kedy budem najtučnejšia a najškaredšia. Milujem nás @michalmargus. Si môj skvelý muž, najväčšie zrkadlo, najlepší otec, najlepší kuchár a najväčší parťák na životnú párty. Ďakujem celému vesmíru za nás troch,” vyznala sa Natálka zo svojich emócií pri jedinečných záberoch, na ktorých je jej polovička dáva krásny prstienok. Herečkina reakcia stojí skutočne za to, čo potvrdzuje aj komentár modelky Evy Cifrovej.

,,Tu si tak chutná, že som si to video pozrela minimálne 10x,” odkázala Naty Evka, s ktorej slovami sa nedá nesúhlasiť. Budúcim manželom srdečne gratulujeme.