Herečka Natália Puklušová prežíva ako novopečená mamička najkrajšie životné obdobie. Emócie s ňou len tak lomcujú a sledovateľom na sociálnych sieťach sa ich nebojí ukazovať v každom svetle. Dokonca aj keď ju premôže obrovský plač.

Sú tomu tri týždne, ako populárna herečka priviedla na svet dcérku s nezvyčajným menom Wilka Mária. Natália Puklušová si pri pôrode poriadne vytrpela, no o to viac sa tešila, keď sa so svojou princezničkou vrátila domov, kde ju čakalo obrovské prekvapenie.

Náročný pôrod: Natália Puklušová začala doma, potom sa to zvrtlo!

Najprv Naty šokovala vianočná výzdoba v chodbe, ktorú pripravil jej priateľ Michal napriek tomu, že k takýmto veciam vôbec nemá vzťah. ,,Povedala som si krása, aspoň na chodbe. Lebo viem, v akom stave bol náš priestor doma, keď sme odchádzali do pôrodnice. Začala som rodiť doma, takže všade všetko! Bazén veľký napustený vodou, utierky, milión vecí všade, no proste neprešli by ste ani meter bez potknutia. Katastrofa. Celú cestu domov som myslela na to, do akého bordelu sa vraciam a čo upracem ako prvé,” napísala na Instagram talentovaná umelkyňa zo Spišskej Novej Vsi, ktorá keď zistila, čo všetko ju čaká, premohol ju obrovský plač.

,,Keď som vošla dnu a videla tú nádheru, čo Kuki pre nás pripravil, a do toho tie hormóny… revala som hodinu,” priznala sa Natálka. Emotívne chvíle zdieľala prostredníctvom videa aj so sledovateľmi, z ktorých mnohí priznali, že plakali spolu s ňou. Nuž, ani sa nečudujeme. Udržať slzy pri tomto príspevku je skutočne ťažké. 🙂

Zdroj/Foto: Instagram/nataliapuklusova