Sergej Kucherenko je po dlhých deviatich rokoch opäť na slobode. Bývalý manžel influencerky Silvie Kucherenko išiel po prepustení z ústavu ihneď navštíviť svojho syna a jeho známu maminu. 

12. apríla Sergeja Kucherenko podmienečne prepustili z väzenia. Ukrajinský podnikateľ si tak opäť užíva pocit slobody a najmä prítomnosť najbližších. Prvé stretnutie so synom po rokoch zachytila Silvia Kucherenko aj na video, ktoré skutočne dojíma. Keď Sergej vošiel do izby 14-ročného Alexandra, tínedžer ostal v úplnom šoku a svojho otca okamžite vyobjímal.

Populárna modelka už so svojím exmanželom, s ktorým ju súd rozviedol v roku 2019, stihla zverejniť niekoľko príspevkov. Mnohých fanúšikov preto určite zaujíma, či bývalej polovičke nedala ďalšiu šancu a ich rozvod neoľutovala.

,,Nič sa nezmenilo, všetko je tak, ako bolo! Netreba si domýšľať. Zvyknem byť v životných rozhodnutiach konzistentná. Som rozvedená a nič som neoľutovala,” napísala rázne do svojho príbehu na Instagrame Silvia. ,,Samozrejme, že Sergej je otec Alexandra a stále bude súčasť rodiny, tak by to malo byť všade. Ja mám ale svoj život a on zase svoj,” uviedla veci na pravú mieru.

Silvia Kucherenko

Vedeli ste to? Silvia Kucherenko a herečka z Mamy sú rodina!

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko