Diváci majú opäť možnosť sledovať reality šou Farma, no tentokrát v úplne novom šate. Účasť celebrít, rozdelenie na bohatých a chudobných, iné pravidlá, predovšetkým nová moderátorka. Evelyn však už po pár epizódach prišla o jednu z dôležitých povinností.

Televízia Markíza sa rozhodla opäť šokovať divákov ďalšou zmenou v pravidlách reality šou Farma. Diváci boli totiž zvyknutí, že dlhé roky chodila Kvetka Horváthová, dnes už Evelyn, na statok s cieľom zistiť, kto sa stane prvým duelantom. V dôležitý deň sa však tentokrát moderátorka neobjavila a farmárom bol poslaný list poslom na loďke.

Správu od Evelyn si prevzala farmárka týždňa Renáta, pričom si zavolala všetkých “kolegov“ do kuchyne. Podľa nariadení moderátorky sa porozprávali o úlohách, ktoré dostali od hospodára a následne si vybrali prvého človeka do duelu. Farmári sa takmer jednohlasne dohodli na Karin Dvořákovej.

Na takýto priebeh výberu prvého duealanta si budú musieť súťažiaci zvyknúť, keďže celú situáciu zrejme odmoderuje súčasný farmár. ,,Pri voľbe prvého duelanta Evelyn prítomná nebude, je to tak nastavené počas trvania celej šou,“ uviedla pre topky.sk PR manažérka reality šou Michaela Hircová.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Facebook, Instagram