Nečakané priznanie sestier Nízlových: Majú staršieho brata!

Dátum:

Daniela a Veronika Nízlové rozhodne patria k najznámejším identickým dvojčatám na Slovensku, pričom sa stali neodmysliteľnou súčasťou domáceho šoubiznisu. Málokto však vie, že slávne sestry majú aj ďalšie súrodenca.

Sesterské duo Twiins pôsobilo na hudobnej scéne viac ako dvadsať rokov. Daniela sa pred pár mesiacmi rozhodla venovať predovšetkým svojej dcérke Linde v Španielsku a Veronika sa vydala na sólovú dráhu ako “Vebi“. Obe však stále majú veľké množstvo fanúšikov, ktorých zaujíma ich život.

Najnovšie dali svojim priaznivcom priestor na otázky, kedy sa jeden z nich spýtal na rodinné vzťahy speváčok. ,,Brat je váš nevlastný? Keďže má iné meno a aj také poľské či aké,“ napísal. Následne prišlo veľké prekvapenie, keďže Veronika priznala, že skutočne majú staršieho brata Miroslava.

Dokonca aj vysvetlila, prečo majú rozdielne priezviská. ,,Áno, nevlastný. Ako deti sme mali rovnaké priezviská, no však Mirkova mamina sa rozhodla zmeniť mu priezvisko, aby ho mali celá rodina rovnaké,“ otvorene prezradila 34-ročná tmavovláska. Súrodenci majú rovnakého otca, no Miro sa neobjavuje na záberoch so sestrami, keďže nechce byť medializovaný.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/veronikatwiins  |  Foto: FB/TWiins, IG/veronikatwiins, mirec111nr

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Tehotná Plačková v slzách: Prvá reakcia na zrušenie obvinenia!

Jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek, ktorú na sociálnej sieti...

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....