22-ročný spevák Matúš Kolárovský sa len nedávno vrátil z rodinnej dovolenky s Veronikou Nízlovou a dcérkou Neou, pričom dievčatko mu robí mimoriadnu radosť. Yael však nezanedbáva ani fanúšikov jeho hudby a len pred okamihom vydal nový singel, ktorý sa vám dostane pod kožu.

Yael si tentokrát pre svojich fanúšikov pripravil drum n’ bass-ovú novinku, ktorá nesie názov BVLGARI. Lyrické aj vizuálne spracovanie audiovizuálneho diela v sebe ukrýva odkaz a hlbšiu myšlienku. Novinka BVLGARI je umeleckým stvárnením ľudskej otvorenosti a ospravedlnení vo výpovediach, ktoré v sebe skladba skryto nesie. Singel je akýmsi názorový vyjadrením očami a ústami interpreta. Yael týmto počinom dáva za všetkým poslednú bodku.

Pod vizuálne spracovania sa podpísal Martin Miko z ILLUMINATE, pričom je dielo tematicky zahalené do čierno-bieleho prevedenia. Novinku BVLGARI hudobne spracoval Matej „Maxo“ Mikloš a master skladby spravil Miroslav Chyška. „K celkovému spracovaniu skladby BVLGARI by som rád dodal iba jednu myšlienku: Veľkosť človeka tkvie v schopnosti odpúšťať.“ uzatvára YAEL, ktorý si do videoklipu pozval finalistku Miss Universe 2021.

Ráchel Karnižová je pritom bývalou partnerkou hudobníkovho kamaráta Tomyho Kottyho, s ktorým naspievali spoločný singel Nehaj tak. Ostáva teda otázkou, či je schopnosť odpúšťať skrytou myšlienkou k ich búrlivému rozchodu, ktorý vyústil do trestného oznámenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/rachellkka, matuskolarovsky