Uplynulá nedeľa patrila v hlavnom vysielacom čase populárnej šou Let’s Dance, ktorú musel opäť opustiť jeden zo súťažiacich. Po Marekovi Fašiangovi, Ferovi Jokeovi a Aichi prišiel tento raz rad na moderátora Michala Kovačiča, ktorý však z relácie odchádzal s úsmevom na tvári a pokorou. 

V markizáckej šou Let’s Dance ostalo po poslednom vyraďovaní sedem tanečných párov, pričom medzi nimi figuruje aj jedna z najpôvabnejších krások domáceho šoubiznisu. Kým moderátorka Martina Zábranská (28) v Reflexe otvorene priznala, že sa jej rozpadol vzťah s dlhodobým partnerom, za ktorého sa mala vydávať, priamo pred televíznymi kamerami podpichla Kristínu Svarinskú (32), aby sa rozhovorila o svojom novom partnerovi.

“Kika, ja som sa dočítala o tebe jednu takú zaujímavosť, že odkedy si vlastne na sociálnych sieťach aktívna, tak máš aj svojho obľúbeného YouTubera,” vyzvedala Maca, na čo Kristína potohovo zareagovala: “Áno, áno, blíži sa Veľká noc a ja som si zaobstarala svojho zajačika!” Kým herečka bez okolkov odpovedala na súkromnú otázku, kamera zaostrila na jej priateľa, YouTubera Petra Altofa (25), ktorý neskrýval prekvapenie, no svojej novej láske, staršej o sedem rokov, v priamom prenose zatlieskal.

Záznam z potvrdenia vzťahu môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/kristina.svarinska, letsdance.markiza, tvmarkizaofficial