Od smrti Karla Gotta uplynuli už neuveriteľné tri roky, pričom jeho rodina i fanúšikovia neustále uctievajú odkaz známeho speváka. Hladinu vody však neraz rozvírila jeho najstaršia dcéra Dominika, ktorá ma pre verejnosť aktuálne ďalšiu správu, tento raz doslova neštandardnú.

Dominika Gottová (49) žije už dlhé roky v ďalekom Fínsku, a aj keď sa nedávno pokúsila vrátiť späť do Českej republiky, napokon predsa len znova prekročila hranice. Dôvodom má byť mimoriadna pozornosť, ktorá je dcére mnohonásobného zlatého slávika venovaná, pričom ona má túžiť len po kľude a súkromí.

“Bývam vo Fínsku, ale anonymitu by som rada získala späť aj v Prahe. Rovnako ako moja sestra Lucia. Rovnako ako ona chcem mať od všetkých pokoj. Chcem žiť ako ona. Nechcem, aby ma ľudia oslovovali na ulici, aj keď sú to často príjemné stretnutia, ale nie vždy mám na ne náladu,” priznala Dominika, ktorá verí, že budú jej prianie ľudia rešpektovať.

Ako po prehodnotení svojho postoja dodala, v budúcnosti sa už nemieni prezentovať v médiách, nakoľko jej otec by si to tak určite želal. “Prajem si, aby sa na mňa postupne zabudlo,” prekvapuje blondínka, ktorej dom v Helsinkách aktuálne prechádza rekonštrukciou, pričom žiť má zo štátnej podpory.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.czFoto: FB/DominikaGottová, Karel Gott