Idú sa teda naozaj rozvádzať? To je zrejme otázka, ktorú si fanúšikovia kladú po najnovšom vyznaní. Ostré slová, osočovanie a verejné odkazy cez médiá totiž vystriedali nečakané slová o láske.

Lucie Vondráčková (38) a Tomáš Plekanec (35) majú za sebou pomerne tvrdé týždne s právnikmi a verejnými odkazmi cez médiá. Hoci obaja plánovali tichý rozvod, napokon sa stal presný opak a dvojica si verejne posiela odkazy plné zloby a osočovania. Kým rodina Lucie hovorí o jej ťažkom živote v manželstve s lakomým hokejistom, Tomášovi známi zas vykresľujú speváčku ako harpiu a najnovšie slová jeho právničky odhalili aj to, že Lucia doma nevarila, pričom Plekanec musel doma platiť za každú maličkosť.

Pred ostro sledovaným rozvodom ale došlo k nečakanému zvratu. Aj keď sa Tomáš oficiálne priznal k stretávaniu so známou tenistkou Šafařovou, Luciine srdce podľa jej vlastných slov stále nie je zahojené a city k otcovi jej dvoch synov nevyprchali: “Maty sa ma nedávno pýtal, či mám rada ocka. Hovorím mu, že ho budem vždy milovať, pretože mi dal ich dvoch. A viete čo? Ono to nie je len fráza. Aj keď má Tomáš v srdci už niekoho iného, mne lásku zo srdca tak rýchlo odstrihnúť nejde,” vyznáva sa pre Blesk.

Speváčka ale pokračovala a priznala, že ani vzájomné verejné odkazy na jej láske nič nezmenili: “Tých osem rokov bolo pre mňa krásnych a vždy som si manžela vážila. Mesiac očierňovania a ohovárania ten cit vo mne nemôže zadusiť,” šokuje. Na záver vyjadrila vieru, že drsné reči manželových známych sú len ich výmysly: “Ja stále dúfam, že to všetko, čo započujem, sú len výplody jeho kamarátov. Že by ten, koho som toľko rokov milovala, nikdy nešpinil a neočierňoval mamu svojich detí. Ja by som nebola schopná o ňom hovoriť škaredo,” uzatvára tému. Ktovie, či sa v speváčke ozvali naozaj city k ešte stále zákonitému manželovi, alebo ide o zmenu taktiky pred tvrdým rozvodom o milióny korún?

Lucie priznala, že k Tomášovi stále niečo cíti
Tomáš priznal randenie s tenistkou Šafařovou

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook, Instagram