Tomáš Plekanec mal v pláne prejsť tichým a pokojným rozvodom s českou speváčkou Luciou Vondráčkovou, no dnes je už jasné, že tvrdé mediálne odkazy dvojice sa stále stupňujú. Hokejista prehovoril o tom, ako Lucia vôbec nevarila a čo všetko musel platiť.

Rozvod športovca a známej speváčky naberá na obrátkach a sen o pokojnom rozvode sa rozplynul už pár dní po prevalení novej informácie. Mediálna vojna manželov sa každý dňom stupňuje a Lucia stále pridáva na požiadavkach. Hoci mal Plekanec v pláne seriózne zabezpečiť manželku aj synov, tá sa s jeho ponukou neuspokojila a v hre je 380 miliónov korún.

Postupne sa stupňujú aj osobné útoky manželského páru, ktoré zachádzajú do stále väčších detailov. Po peniazoch tak prišli na pretras aj milenecké vzťahy a hokejista musel priznať svoju čerstvú známosť, tenistku Šafářovú. Dvojica ale pokračuje a potom, čo sa Lucie nechala vykresliť ako obeť zlého zaobchádzania a škrečkovania peňazí zo strany manžela, sa rozhovoril aj on. Lucii pritom hokejista pripravil nové bývanie podľa ich vzájomnej dohody.

Plekancovi zjavne došla trpezlivosť a už nemieni na svoju stále zákonitú manželku brať žiadne ohľady: “Pani Plekancová žila v dome o veľkosti 7+1 so záhradou a bazénom. Pán Plekanec hradil náklady na tri domáce opatrovateľky detí, upratovačku, nákup hotového jedla a reštaurácie, lebo domáce varenie nebolo praktizované,” odhaľuje pre Blesk právna zástupkyňa, ktorá tak potvrdila, že Lucia mala mať v dome k dispozícii štyroch ľudí na pomoc so starostlivosťou o rodinu.

Keďže sa ale Lucia obula aj do starostlivosti Tomáša o rodinu a deti, neváhal sa vyjadriť ani k tejto tematike: “Pán Plekanec sa napríklad v mesiacoch máj a jún sám staral o obidve deti v Kanade v dobe, keď pani Plekancová Vondráčková realizovala svoje umelecké aktivity na území ČR. Jeden z pobytov bol dlhší ako dva týždne. Pán Tomáš Plekanec hradil náklady na dopravu, výživu a podobne, ktoré boli nutné vynaložiť pani Plekancovou Vondráčkovou na realizáciu jej umeleckej činnosti,” objasňuje ďalej. Manželská vojna tak evidentne neutícha a Lucia bude musieť reagovať na nové drsné obvinenie o tom, že v domácnosti sa podľa manžela príliš nenamakala.

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook, Instagram