Len pred pár hodinami sa prevalila informácia, že Andrej Bičan končí na obrazovkách RTVS s reláciou 5 proti 5. Z postu moderátorky a reportérky TA3 teraz nečakane odchádza tvár, ktorá sa venovala roky téme umenia. Ide zároveň o partnerku známeho politika zo Smeru.

Zdá sa, že na viacerých televíznych staniciach prebiehajú nečakané čistky a turbulentné zmeny. O svoj post prišiel aj Andrej Bičan, ktorý bol neuveriteľných 14 rokov tvárou RTVS zábavnej súťaže 5 proti 5. Najnovšie mala prísť o svoju reláciu aj známa tvár z TA3 Katarína Korecká.

Moderátorka a reportérka pôsobila počas pandémie v relácii Umenie, kde pomáhala umelcom počas krízy. Tútorom bol známy herec Robo Roth a Koreckej kolegyňou bola Simona Frantová, expartnerka Andreja Danka, ktorá aktuálne musí kvôli novej relácii cestovať do Čiech. Ako uvádza PLUS 7 DNÍ, Korecká v TA3 končí.

Dohodli sme sa o ukončení externej spolupráce s Katkou Koreckou v októbri, čo súviselo so zmenami v jesennej vysielacej štruktúre Televízie TA3,“ potvrdila riaditeľka komunikácie a strategického rozvoja Oľga Dúbravská. Korecká tak prežíva zrejme ťažké chvíle, keďže jej partnerom je exminister Smeru Peter Kažimír. Politik a guvernér Národnej banky Slovenska čelí momentálne opätovne obvineniu NAKA z korupcie. Dvojica spoločne vychováva dve deti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: FB/Televízia TA3