Slovenská herečka Petra Vajdová (36) sa opäť vrátila k milovanej práci a obrovské šťastie našla aj vo svojom synčekovi Martinovi. Aktuálne sa ale šepká o tom, že jej manželstvo údajne poriadne škrípe a skloňovať sa má dokonca slovko rozvod.

Petra Vajdová mala po turbulentnom období, kedy sa liečila z alkoholovej závislosti, stretnúť v liečebni v Kroměříži lásku svojho života. Vzťah s Martinom nabral rýchle obrátky a dvojica sa tajne zosobášila. Presťahovali sa do pokojnej štvrte a spoločne vychovávali synčeka, no zanedlho mali začať opäť problémy.

Martin prišiel o prácu kvôli alkoholu za volantom a samotná herečka sa pred kamerami vyjadruje len k práci a svojmu drobcovi. V roku 2020 sa navyše presťahovali do nového bytu vedľa Petriných rodičov, na ktorom figuruje len meno herečky.

Podľa informácií Šarmu má Vajdovej vzťah údajne prechádzať vážnou krízou a skloňuje sa slovo rozvod: “Je to manipulátor, ktorý ju citovo vydiera cez syna a správa sa k nej škaredo,” uviedol blízky známy. Slová podpory jej v tomto období vyjadrili kolegovia zo SND: “Petra nikdy nebola taká šťastná ako dnes, a hoci sa trápi kvôli vzťahu, veríme, že to vďaka malému a podpore rodičov zvládne.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Facebook/Martin Hrnčiřík