Na Farme v posledných dňoch panuje poriadne napätá atmosféra, ktorá výrazne narušuje vzťahy medzi bohatými a chudobnými. Dokonca prišlo takmer k bitke, keď aj na pokojnom fitnesákovi Martinovi Šmahelovi bolo vidieť, že mu správanie jedného z farmárov poriadne zvýšilo tlak. Nikto však nečakal, že celý konflikt skončí takýmto fiaskom.

Na prvý pohľad nevinná súťaž spôsobila na Farme poriadny rozruch. Chudobní totiž vyhrali odmenu v podobe wellnessu, ktorú mala zabezpečiť skupina porazených farmárov. Sebavedomý Juraj si však doprial niekoľko pohárikov, ktoré mu dodali odvahu. Na Šmahela cielene nalial ľadovú vodu, pričom ho fitnesák odstrčil silou, v dôsledku ktorej spadol na zem.

Také poníženie však rodák z Nitry nezvládol a okamžite fyzicky zaútočil, pričom ho ostatní farmári zadržali. Bývalý manžel moderátorky Miriam Kalisovej si ale zachoval chladnú hlavu a snažil sa ho upokojiť, čo bolo v danom momente márne. V priebehu niekoľkých hodín sa Jurajovi snažili dohovoriť jeho spolubojovníci, on si však stále mlel dookola to isté. ,,Ja ho zabijem, ešte nevie, kto som,“ rozčuľoval sa, pričom chcel stále napadnúť Martina.

Juraj však namiesto toho, aby sa išiel vyspať, opustil statok. ,,Sám som tu v lese opustený medzi stromami. To, aby som Šmahelovi odpustil, je pre mňa celkom veľká výzva,“ bľabotal do kamery. Už vytriezveného mladíka nakoniec doviezol ráno na Farmu samotný hospodár Martin. Dnešná epizóda zrejme ukáže, či bude musieť farmár za svoje správanie niesť aj následky.

https://www.youtube.com/watch?v=PVHi9bZ-NcY

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook, markiza.sk  |  Video: YouTube