Situácia na Farme sa každým dňom čoraz viac vyostruje. Vzťahy medzi celebritami a obyčajnými smrteľníkmi sú aj po niekoľkých týždňoch spolužitia bok po boku neustále napäté. Správanie jedného z farmárov však bolo poslednou kvapkou, pričom fitnesák Martin Šmahel už tentokrát neovládal svoju pokojnú povahu.

Po napínavom dueli, kedy náhle opustil statok búrlivák Robo Mikla, došlo k ďalšej nečakanej situácií. Farmár Juraj Solčanský sa prezentuje ako sebavedomý, no zároveň lenivý mladík. Práve on si na statku doprial pár pohárikov, ktoré ho zmenili na uštipačného hulváta.

Rodák z Nitry si zobral na mušku dvoch najkrajších mužov na Farme. ,,Hej, vy se*i chlapci! Čo sa kú*ujete do ri*i v duelantských chatkách!“ kričal Juraj na Šmahela a modela Michala Gajdošecha. Martin sa však zachoval absolútne pokojne a urážky svojho kolegu si nevšímal.

Všetko sa však zmenilo, keď Evelyn oznámila súťaž medzi chudobnými a bohatými, pričom práve celebritná partia vyhrala. Za odmenu mali dostať wellness, o ktorý sa mala postarať skupina porazených farmárov. Podgurážený Juraj sa však rozhodol pomstiť a na výhercov začal v kadi liať ľadovú vodu.

Šmahel ho odstrčil silou, ktorá ho zhodila na zem. ,,Kámo, čo ti je*e? Poď Martin! Ukáž, aký si frajer!“ kričal na bývalého manžela Miriam Kalisovej. Známy fitnesák sa však už neovládol a rozhodol sa Juraja uzemniť päsťami. Do konfliktu sa nakoniec zapojili všetci súťažiaci, pričom vznikla poriadna mela.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: markiza.sk