Karin Dvořáková a Martin Šmahel si ešte pred pár dňami nevedeli prísť na meno, no razom sa všetko zmenilo. V dome pravdy došlo dokonca aj na horúci návrh od Martina, pri ktorom Karin neváhala ani chvíľku. Čo sa to tu deje?

Karin a Martin si doteraz nevedeli prísť na meno, pričom blondínku vytočil fitnessák najmä potom, ako si zobral do duelu Táňu. Vedela, že teraz je na rade ona, no zvrat, ktorý už o chvíľu nastane v duelantskom dome pravdy, rozhodne nečakala. Martin dal totiž blondínke nečakaný návrh.

Ja som bol včera úplne smutný, že nedošla tá moja malá. V tom dome pravdy som chcel mať taký kľud. A presne sa mi to potvrdilo, že keď si vezmem Karin do duelu, ten čas bude príjemnejší,“ vysvetľuje Šmahel. Ešte viac prekvapil, keď dal Karin, s ktorou ho čoskoro čaká napínavý duel, poriadne horúci návrh: „Normálne som mal včera chuť, ti poviem úprimne, sa tak pritúliť. Aj od zimy, aj som mal taký dobrý pocit,“ šokuje.

Po jeho slovách ale neostala chladná ani blondínka a okamžite zareagovala: „No, mohol si, bubko. Ja nehryziem,“ odpovedala pohotovo. Karin dokonca prezradila aj čosi viac, hoci jej slová vyvolávajú viac otáznikov ako odpovedí: „Fakt sme si strašne sadli, až moc. Z Martina cítim také, že mi to chce dopriať, aj ja jemu, on to tiež cíti. No uvidíme, keď sa stretneme vonku, ako to všetko dopadne,“ neprestáva prekvapovať. Farmári vrátane Evelyn ostanú v stodole prekvapení aj z príchodu duelantov, ktorí dôjdu ruka v ruke. Žeby sa tu niečo črtalo?

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube