Priania fanúšikov seriálu Dunaj, k vašim službám sa naplnili. V čo mnohí dúfali, sa stalo realitou. Peter Kučera nezomrel a vrátil sa ku svojej rodine. Čo teraz čaká jednu z hlavných postáv?

Po svadbe s Klárou (Kristína Svarinská) Peter (Marek Rozkoš) odišiel bojovať proti Hitlerovi do britského letectva. Po približne roku však prišla smutná správa, Imrich (Ivan Šándor) oznámil Kučerovcom, že ich najmladšia ratolesť bola zostrelená.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Rozkoš (@marek_rozkos)

Rodina Petrovi vystrojila dôstojnú rozlúčku v kruhu najbližších, na ktorej sa zrazu objavil. Diváci seriálu Dunaj, k vašim službám tak ostali dojatí a tešia sa na to, ako sa bude vyvíjať príbeh lásky medzi hlavnými hrdinami. Čo-to v rozhovore pre Markiza.sk naznačil aj sám Marek Rozkoš.

,,Po mojom návrate mojím úsilím a cieľom bude, aby sa Klára nasťahovala k nám, a aby sme boli spolu ako manželia. Tak mám pred sebou dve ťažké úlohy. Presvedčiť v prvom rade Kláru, aby prišla k nám bývať, a presvedčiť aj moju mamu, ktorá má voči Kláre vzťah, aký má. Tak tieto dve náročné úlohy ma budú čakať po návrate z vojny,” uviedol sympatický herec.

Či sa Klára ku Kučerovcom nasťahuje a nájdu si k sebe s Editou cestu, však Marek neprezradil. ,,O štipľavé a také šťavnaté dialógy a rozpravy a rozhovory už pri stole alebo u nás v Kučerovskej vile, ak sa nám to teda podarí, nebude núdza,” sľubuje predstaviteľ Petra.

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Voyo