Pred napínavým duelom došlo na Farme k nečakanému zvratu. Na statok totiž zavítal hospodár Martin, ktorý si posadil spevácke duo Twiins do vlečky a spoločne odfrčali preč. Čo sa to deje?

Už o pár hodín sa v stodole uskutoční napínavý duel modela Miša a Roba Miklu, ktorí strávili noc v duelantských chatkách. Robo sa pri rozhovore s Michalom nezdržal a v nepozorovanej chvíli sa rozhovoril o tom, čo si v skutočnosti mysli o celebritách na Farme.

Na statku sa ale udeje ešte čosi šokujúcejšie. Medzi farmárov zavítal hospodár Martin, ktorý zrazu zaskočil nič netušiacich súťažiacich šokujúcim oznamom, že Twiinsky Farmu opúšťajú. Dvojičkám poďakoval za ich účasť aj spríjemnenie atmosféry pri farmárčení a naložil ich na vlečku traktora.

Krásky ostatným farmárom napokon s úsmevom zamávali a odfrčali preč. Záhadou pre všetkých ale ostáva, kam sa dvojičky takto nečakane pobrali a či naozaj definitívne skončili v hre. Ak by to tak totiž bolo, opäť by sa vynárala otázka, či vôbec prebehne pánsky duel podľa pravidiel, ak je zrazu o dvoch súťažiacich menej?

Zdroj │ Foto: YouTube