Roba Miklu poznáme od čias prvej speváckej šou Superstar, keď sa prezentoval ako poriadny rebel. Prešiel si búrlivým rozvodom a protialkoholickým liečením, no aj napriek tomu je stále neriadená strela. Pred prvým duelom opäť prekvapil, keď prezradil, čo si skutočne myslí o svojich celebritných kolegoch. Netušil však, že kamery sú stále zapnuté.

Už dnes môžu byť diváci svedkami duelu medzi bývalým superstáristom a štvrtým najkrajším chlapom planéty. Pred tým, ako sa obaja pobrali do duelantských chatiek, mali možnosť porozprávať sa v spoločnom príbytku. Mikla tento čas však využil na kritiku celebrít, ktoré sa dostali na statok spolu s ním, pričom na ich adresu vôbec nebol mierny.

Spevák si na začiatku analýzy posvietil na Twiinsky, ktoré nazval skrachovanými pseudospeváčkami. Podľa neho z nich srší faloš, ktorá je súčasťou ich života. Následne sa zameral na Ibrahima Maigu, ktorý má byť prizabudnutý a priamo sa spýtal svojho súpera: ,,Akú hodnotu umeleckú odovzdáva svetu?“ Michal uviedol, že žiadnu a upozornil, že čierny bača, ako ho v našich končinách poznáme, sa venuje hlavne biznisu.

Najväčším prekvapením však bola kritika na adresu Silvie Šuvadovej. Práve ona sa totiž s Robom najviac zblížila. ,,Silvia, to je mediálny prúser,“ poznamenal len tak mimochodom. Jeho ohováraniu neunikla ani Katka Brychtová, pri ktorej naznačoval, že ide o bývalú hviezdu, ktorej najväčší úspech bolo moderovanie relácie Pošta pre teba.

Celé vyjadrenie Roba Miklu

Zdroj: YouTube  |  Foto: Facebook  |  Video: YouTube