Aktuálny šéf Slovenskej informačnej služby Vladimír Pčolinský zavítal do markizáckej relácie televízie Markíza Na telo. Tam odhalil nechutné správy, ktoré sa týkali obvineného Mariána Kočnera, nasadených slovenských prostitútok aj skrytých kamier.

Vladimír Pčolinský ako šéf SIS prijal pozvanie do nedeľnej relácie televízie Markíza Na telo PLUS, kde prebehla mimoriadne zaujímavá diskusia na tému správ zo SIS o viacerých kauzách. Hlavnou témou bola aj nevšedná aktivita Mariana Kočnera, ktorý je obvinený vo viacerých spisoch, pričom posledne bol vo veci objednávky vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice vyhlásený za nevinného, no vec aktuálne posudzuje Najvyšší súd.

Pčolinský v relácií doslova šokoval, keď uviedol, že Kočner sa mal zaujímať o odpoveď na otázku, ako sa vníma, ak niekto zomrie v sebaobrane. Ďalšou zarážajúcou informáciou bolo, že Kočner niekomu do kúpeľne namontoval kameru a radil sa s Trnkom, no aj inými a dotyčnú osobu následne vydieral. Komu nainštaloval kameru do tak súkromného priestoru, akým je kúpeľna, však neprezradil.

Šéf SIS tiež dodal, že inštitúcia posielala politikom rozsiahle správy o Kočnerových aktivitách, vrátane káuz, ktoré doposiaľ neboli prezentované pred verejnosťou. Aktuálne monitorujú aj približne 20 sudcov, no zrejme sa tento počet zvýši. Napokon dodal, že majú aj informácie o čínskych či ruských diplomatoch. Číňanov údajne zaujímajú okrem iného aj naši poslanci, ktorým dohadzujú slovenské prostitútky: „Sú špecialisti na to, že im ponúkajú slovenské prostitútky,“ uvádza. Tie sa vraj následne pokúšajú robiť s politikmi aj biznis.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Televízia Markíza