Bývalý predseda parlamentu je známy ako milovník žien, ktorý sa nevyhýba ani splodeniu dieťaťa. Vie vôbec Boris Kollár, koľko slečien už prešlo “jeho posteľou”? Túto otázku mu v rozhovore položil Filip Sulík mladší, ďalšia kontroverzná postavička slovenského šoubiznisu.

Filip Sulík si servítku pred ústa rozhodne nedáva a nemá problém rozoberať s kýmkoľvek čokoľvek. Za sebou má už niekoľko podcastov, z ktorých sa fanúšikovia mohli dozvedieť rôzne šokujúce informácie, napríklad o influencerke Ráchel Karnižovej.

Tentokrát prišiel do Fikiho štúdia dlho očakávaný hosť, ktorý bol dôvodom, prečo si vlastne svoj podcast založil. Spraviť rozhovor s podnikateľom a politikom Borisom Kollárom bol jeho sen a ten sa mu konečne splnil.

Boris Kollár

Syn Richarda Sulíka začal pekne zostra, multiotecka sa opýtal to, čo zaujíma určite množstvo Slovákov. Aký je počet jeho se*uálnych partneriek. Vysmiaty Kollár niekoľkokrát uviedol, že netuší. Avšak Fikimu to nedalo a zaujímalo ho, či ide o štvorciferné číslo. ,,To určite,” šokoval šéf strany Sme rodina. V rovnakom duchu pokračoval aj pri odpovedi, či už mal, podľa Sulíkových slov, fakt tučnú babu.

,,Hej, hej. Ale že, …. no skriňu. Ale to bolo v Spojených štátoch,” priznal Kollár. Vyskúšal to vraj iba zo zábavy a bola to sranda.

V krátkej ukážke na podcast odznelo i to, aký tvar ženského ohanbia Kollár preferuje. ,,Takže, neexistuje dĺžka pyskov, ktorá by ti prišla neatraktívna,” povedal Filip, načo mu dal Kollár skutočne šokujúcu reakciu. ,,Nie, nie. Práveže ma to viac zaujme. Čím je to väčšie a škaredšie, tým sa mi to viacej páči,” prekvapil poriadnou otvorenosťou Boris, z čoho ostal zaskočený aj sám Sulík.

Boris Kollár

Zdroj/Foto: patreon.com, Instagram/kollarboris