Obľúbený český herec má 75 rokov, no stále patrí k tým aktívnym na divadelných doskách. Pred pár hodinami však utrpel poriadny šok, keď pred predstavením spadol z ostrovčeka rovno pod prichádzajúcu električku. V nemocnici skončil s fialovou tvárou a rozbitým obočím.

75-ročný Jiří Štěpnička je aj napriek vyššiemu veku stále aktívnym hercom na doskách, ktoré znamenajú svet. Umelec sa však pred pár hodinami druhýkrát narodil, keď sa mu pred predstavením Hordubal v českom Národnom divadle, v ktorom účinkuje, stala mimoriadne nepríjemná nehoda.

Pri čakaní na nástupišti totiž spadol z ostrovčeka rovno pod prichádzajúcu električku. „Chýbalo málo a bolo by po mne,“ prezradil vydesený herec českému denníku Blesk. Zdá sa, že pri Štěpničkovi stáli všetci svätí, keďže vyviazol s miernejšími poraneniami. S rozbitým obočím a fialovou tvárou musel napokon do nemocnice, foto >>> TU <<<.

Aj so zraneniami nakoniec 3-hodinové predstavenie odohral, pričom si od divákov vyslúžil búrlivý potlesk za odhodlanie. S prelepeným obočím sa musel k lekárovi ponáhľať aj po vystúpení, keďže mu bolo nutné odsať z podliatín krv kvôli hercovým problémom s hustotou krvi. „Beriem totiž lieky na riedenie krvi,“ vysvetlil. Slovenský spevák známej kapely sa stal účastníkom vážnej nehody a rovnako skončil v nemocnici.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: ČT1, YT/Český rozhlas Dvojka, Redakce Dama