Nela Pocisková sa už dlhé roky pohybuje vo svete šoubiznisu predovšetkým ako herečka, no ako opakovane priznala, vždy túžila vydávať vlastnú hudbu a napĺňať koncertné sály fanúšikmi, pre ktorých by spievala. Tentokrát sa hviezda seriálu Nemocnica spojila s mladým spevákom Yaelom, pričom spolu nahrali rytmickú novinku Magnet.

Nela Pocisková so svojim tímom neúnavne pracuje na nových skladbách. Z pripravovaného albumu už postupne predstavila single Bez teba, Prvá, posledná, Nie som tá a Jeden šansón o dvoch umývadlách. Ich žánrovú pestrosť dopĺňa novinkou Magnet, ktorú naspievala spolu s hosťujúcim spevákom Yaelom.

Letná tanečná nálada skladby dokonale dokresľuje text, ktorý sa zaoberá možným vzťahom staršej ženy a mladšieho muža. Vznikla na základe Nelinho nápadu, ktorý do konečnej podoby hudobne a textársky s producentom Andrejom Hruškom dopracovali Matej Mikloš a Zuzana Mikulcová. Text a hudobnú linku svojho partu doplnil Matúš Kolárovský známy ako Yael.

“To, že sa staršia baba zamiluje do “zajačika”, sa deje už bežne a všade okolo nás. Aj nám pribúdajú roky, tak sme skúsili zistiť, čo to spôsobuje. Silné iskrenie, ktorým to vždy začína, sme chceli dostať aj do skladby, a preto sme sa rozhodli na spoluprácu osloviť niekoho z mladých spevákov. V hre boli Marko Damian a Yael, ktorých tvorbu poznám a  páči sa mi. Úplne náhodou som sa v tom čase na jednom nakrúcaní stretla s Yaelom, zoznámili sme sa, hneď sme si “sadli” a bolo rozhodnuté,” prezrádza o spolupráci Nela.

“Yaelovi sa skladba zapáčila, súhlasil so spoluprácou, prišiel do štúdia a za hodinu a pol všetko napísal, nahral a dodal tomu presne to, čo sme tam potrebovali,” povedala o vzniku skladby a spolupráce Nela a Yael k tomu dodal: “Keď ma Malý Maxo, jeden z členov tímu Dvatritridva, s ktorým spolupracujem skoro celé moje hudobné pôsobenie, oslovil na spoluprácu s Nelou ani chvíľu som neváhal. Písalo sa mi ľahko, išlo to veľmi plynulo a presne tak, ako si predstavujem ideálny tvorivý proces vzniku songu,” dodáva o vzniku skladby, ku ktorej vznikol aj jedinečný videoklip na tzv. jeden záber.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Video: YT