Nela Pocisková (28), ktorá sa aktuálne stará o dve malé deti po boku herca a operného speváka Filipa Tůmu (40), priznáva krízu. Momentálne prežíva najťažšie obdobie a s týmto asi nadobro skončila…

 

Obľúbená herečka zo seriálu Búrlivé víno pred pol rokom porodila svoje druhé dieťa a k Hektorkovi tak pribudla sestrička Lianka. Hoci Nela len nedávno šokovala informáciou o veľkej novinke v pracovnom živote, už je tu ďalšie prekvapenie. Kráska totiž priznáva osobnú krízu, za ktorou stojí nekonečný kolotoč materských povinností.

Dvojnásobná mamička sa totiž musí obracať dvakrát toľko ako pred narodením dcérky a na otázku portálu Pluska, či plánuje svoju rodinu ešte rozšíriť, tak jednoznačne zakývala hlavou: “Ja som už asi skončila,” znie nekompromisná odpoveď. Dôvodom je zjavne vyčerpanie a únava, s ktorou musí Nela denno-denne bojovať.

Aj keď priznáva, že deti všetky bezsenné noci a kopec práce oplatia svojou láskou, momentálne priznáva krízu: “Prežívam azda najťažšie obdobie, aké som kedy mala. Aj fyzicky, dokola behám od jedného k druhému a v noci sa opakovane budím na dojčenie, aj psychicky, aby som našla správnu mieru a dala obom, čo treba. Som typ, že musím dať sto percent aj tam, aj tam. Idem sa roztrhať,” zúfa si. Muzikálová herečka a speváčka zároveň odhalila, že v súčasnosti si ledva stíha umyť hlavu či spraviť jesť a často siahala po jednoduchom chlebe s maslom, no toto náročné obdobie čoskoro pominie a Nele tak zostane oveľa viac času na vlastné aktivity.

Nela prežíva najťažšie obdobie v živote, keďže sa stará o dve malé deti
Herečka a speváčka už neplánuje svoju rodinu rozšíriť
Kráska priznala, že si nestíha umyť vlasy ani sa poriadne najesť

Zdroj: pluska.sk │  Foto: YouTube, Instagram