Obľúbená herečka a speváčka šokovala svojich fanúšikov nečakanou správou. Dvojnásobná mama, ktorá len pred pol rokom porodila za dramatických okolností, prichádza s novinkou. 

Nela Pocisková (28), ktorá sa pred pol rokom stala dvojnásobnou maminou so svojím partnerom Filipom Tůmom (40), šokuje fanúšikov nečakanými správami. Herečka a speváčka, ktorej ku 2-ročnému Hektorovi pribudla aj dcéra Lianka, sa totiž vracia do práce. Napriek náročným materským povinnostiam sa tak rozhodla vrhnúť aj do pracovného kolotoča.

Nela pre Nový Čas prezradila, čo ju čaká v krátkej dobe: “Najbližšie ma čaká hudobná šou Od Lady Carneval k Draculovi, vystúpenie k stému výročiu Československa, koncerty spolu s Filipom a s orchestrom a zopár ďalších akcií,“ prezrádza nabitý program. Aj keď sa kráska vráti najmä k hudbe, má jasnú predstavu o využití svojho času a divadlo tak zatiaľ ostáva bokom: “Žiadne divadlo, pretože mám dve malé deti a momentálne chcem byť najmä pri nich,“ myslí na svoju rodinu.

Kým sa bude Nela venovať vystúpeniam, o ratolesti sa budú starať starí rodičia, no na pomoc im príde aj rodinná známa, ktorá bude zrejme opatrovať. Nela, ktorú bude na koncertoch doprevádzať aj samotný Filip, sa tak konečne môže pričiniť o vylepšenie rodinného rozpočtu a opäť pokračovať v budovaní svojej vlastnej kariéry. Po nedávnej dovolenke sa tak mamička naplno vrhne do pracovného víru.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, Instagram, TV Markíza

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.