Nela Pocisková (28) len pred pár mesiacmi porodila rozkošnú dcérku Lianku v aute, čo bolo pre ňu poriadne traumatizujúce, pričom priznala aj veľký strach. Hororový zážitok má ale šokujúcu dohru. Stalo sa totiž čosi, čo nik nečakal…

Nela Pocisková si pred pár mesiacmi siahla na dno síl, keď bola nútená odrodiť svoju dcérku Lianku v aute. Nelin partner Filip Tůma (40) má ale dodnes ťažké srdce na pôrodnú dulu, ktorej svoju partnerku zveril. Podľa jeho slov bol totiž práve nesprávny odhad situácie pôrodnej baby na vine tomu, čím si museli ako nastávajúci rodičia prejsť.

Obidve deti šťastných rodičov sú ale, našťastie, v poriadku a pred pár hodinami sa rodinka dokonca pochválila krásnym záberom, na ktorom vidno konečne prvýkrát do tváričky aj synčeka Hektora. Zdá sa ale, že desivý zážitok dvojice sa stal inšpiráciou i pre scenár v obľúbenom seriáli Oteckovia, kde Filip účinkuje. Jeho seriálová postava Vlada totiž musela odrodiť manželku v aute na zadnom sedadle, keďže príchod do nemocnice už nestíhali. Filip si tak musel pripomenúť nepríjemné chvíle, ktoré musela prežiť pred pôrodom jeho Nela.

Ako priznala PR manažérka televízie Markíza Adriana Podobová pre Nový Čas, v tomto prípade naozaj nešlo o náhodu: „Áno, do istej miery sa scenáristi inšpirovali aj touto skutočnosťou. Scény konzultovali vopred aj s Filipom, ktorý s tým nemal vôbec žiadny problém,“ vysvetlila. Herec a spevák tak zrejme traumu už prekonal a k natáčaniu scény pristúpil ako profesionál.

Filip pri natáčaní zažil opäť pôrod v aute
Televízia s ním ale túto scénku konzultovala a herec súhlasil

Zdroj: cas.sk |  Foto: Facebook/Oteckovia, TV Markíza