Muž, ktorý predpovedal infláciu, viaceré vojny, či v roku 1950 dokonca používanie smartfónov, predpovedal aj tretiu svetovú vojnu, ktorá sa začne na Blízkom Východe. Stáva sa jeho desivé proroctvo pomaly skutočnosťou? 

[sociallocker]Nemec Alois Irlmaier (1894-1959) sa živil ako studniar a hľadač vodných prameňov, ktorý oplýval dvoma veľmi vzácnymi schopnosťami. Keď sa Alois údajne ocitol v blízkosti vodného prameňa, dokázali sa predmety, ktoré držal v ruke, samovoľne pohybovať. Okrem tejto jedinečnej schopnosti mu osud pridelil ešte jedno privilégium. Alois Irlmaier dokázal predvídať budúcnosť!

Alois Irlmaier proroctvo

Počas druhej svetovej vojny (1939-1945) údajne Alois mnohým ľuďom zo svojho okolia pomáhal tým, že dokázal dopredu určiť, ktoré miesta budú zbombardované a tak dokázal varovať ľudí, do ktorého úkrytu majú ísť a do ktorého naopak nie. Týmito jasnovedeckými schopnosťami zachránil stovky životv, ale to nie je všetko. Tomuto Nemcovi stačilo len vidieť fotku vojaka, ktorý bojoval na fronte a Alois vďaka svojmu daru okamžite vedel, či je vojak mŕtvy, zranený alebo v poriadku.

Alois Irlmaier proroctvo

Samozrejme, že Irlmaierove netradičné jasnovidecké schopnosti sa okamžite rozšírili medzi ľudí. Dokonca ho nahovárali na odchod do Ameriky, aby svojím darom zarábal za veľkou mlákou obrovské peniaze, ale skromný Nemec tieto ponuky odmietol. Neskôr bol vo svojej rodnej krajine dokonca obvinený zo šarlatánstva a podvodov, ale keď priamo na súde dokázal svoju jedinečnosť tým, že uhádol, aké šaty si v to ráno obliekla sudcova manželka, bol zbavený všetkých obvinení.

Irlmaierove proroctvo o tretej svetovej vojne

Alois Irlmaier predpovedal aj svoju vlastnú smrť a tesne predtým, než naposledy vydýchol, sa podelil s ľudstvom o svoju poslednú desivú víziu. Irlmaier vyhlásil, že tretia svetová vojna začne na Blízkom Východe po smrtiacom atentáte na jedného z tamojších vládcov. Následne vzniknú vzbury a ľudia z Blízkeho Východu začnú putovať Európou a pustošiť ju. Irlmaier predpovedal vypálenie Paríža jeho vlastnými obyvateľmi, zánik Prahy, povodne v južnej časti Anglicka a spustošené Nemecko. Desivé proroctvo však pokračuje hodením obrovskej bomby na Zem, ktorá spôsobí trojdňové zatmenie, počas ktorého vypadne elektrina, Zemou budú otriasať prírodné katastrofy ako krupobitie, či zemetrasenie. Na konci zatmenia začne na zemský povrch padať akýsi žltý prach, ktorý kontaminuje a tým pádom zničí všetko živé, čoho sa dotkne. Nemec vo svojej vízii videl spustošenú púšť, ktorá siahala od Prahy až po Pyrenejský poloostrov.

Alois Irlmaier proroctvo

Alois Irlmaier sa svojími najbližšími rozlúčil s potešením, pretože podľa jeho vlastných slov ľudstvo nečaká nič dobré. Tretia svetová vojna spustoší krajiny a zabije drvivú väčšinu pozemského obyvateľstva. Ako dlho však vojna bude trvať nedokázal odhadnúť, pretože videl tri časové body, lenže nevedel presne určiť, či sa jednalo o tri dni, tri týždne alebo tri mesiace. Tretia svetová vojna však podľa proroctva nemeckého rodáka nebude trvať dlho, ale jej následky budú ničivé a prežije ju len niekoľko vyvolených.

Zdroj: Messagetoeagle.com | Foto: Messagetoeagle.com
[/sociallocker]