Známa politická tvár sa prihovorila fanúšikom i voličom za mimoriadne nepríjemných okolností. Ako totiž prezradila na sociálnej sieti, po konzultácii s lekárkou bola nutná okamžitá hospitalizácia a operácia. Zároveň sa teraz musí na niekoľko týždňov vzdať pracovných povinností.

Bývalý minister zahraničných vecí Ivan Korčok musí podľa svojich slov na niekoľko týždňov zabudnúť na pracovné povinnosti. Ako totiž odhalil svojim fanúšikom na sociálnej sieti, kvôli problémom s okom vyhľadal lekárku, ktorá ho okamžite poslala na operačný stôl.

Politik tak musel urýchlene zrušiť let do Abu Dhabi a uprednostniť svoje zdravie. Ako dodal, problému s okom nepredchádzal žiadny úraz: „Našťastie, ešte pred odletom som išiel k mojej očnej lekárke – pani primárke Hlaváčkovej z Nemocnice u Sv. Michala a tá mi okamžite zrušila let a poslala ma k špecialistom v Ružinovskej nemocnici, kde ma zoperovali,“ priblížil podrobnosti.

Momentálne dúfa, že bude čoskoro v poriadku, no ako dodal, na lôžku si poleží najbližších 6 až 8 týždňov. Politika trápi aj to, že bude musieť vynechať svoje obľúbené športové aktivity. „Toto neviem ako zvládnem… A ako moja manželka so mnou vydrží… Rovnako dúfam, že všetko pôjde bez komplikácií,“ poznamenáva s poďakovaním personálu nemocnice. Štvrtkové ráno bolo veľmi nepríjemné aj pre školákov v Novákoch, kde tínedžer zaútočil sekerou na spolužiakov, pričom polícia prehovorila o ich zdravotnom stave.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Ivan Korčok