Sezóna 2023-24 sa pomaly blíži do svojho cieľa. Trebárs v Niké lige už máme rozhodnuté o majstrovi i o zostupujúcom, o ostatných priečkach sa bude v posledných piatich kolách rozhodovať. Avšak toto obdobie už začína byť zaujímavé aj z iného uhla.

Blíži sa totižto otvorenie prestupového okna. ŠK Slovan Bratislava čaká v lete, čo priznal aj generálny riaditeľ klubu ivan Kmotrík ml., istá obmena kádra. Nevyhnutným krokom sú aj určité posily.

Ako vieme, Slovan často hľadá na trhu voľných hráčov a k 1.7.2024 bude voľným aj 33-ročný dlhoročný reprezentant Slovenska Róbert Mak, ktorý v Slovane začínal a ako 13-ročný smeroval do akadémie Manchestru City. Odvtedy v našich končinách nehral, aktuálne je v Austrálii.

„Už tri prestupové obdobia, sa hovorí, že to bude rušné. Naposledy prišli dvaja hráči, z toho sa jeden nevrátil z reprezentačného zrazu a druhý sa zranil na prvom tréningu. Ja by som teda nemal veľké očakávania od prestupov v Slovane. Počul som, že sa špekuluje o návrate Róberta Maka. Pokiaľ viem, tak by to mohlo byť aj naozaj reálne. Končí sa mu zmluva, takže by mohol prísť zadarmo,“ mal vyhlásiť športový redaktor Michal Šášky z Denníka N v najnovšej epizóde podcastu PRESSko.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený hetrik.sk (@hetrik.sk)

→ KTORÍ ĎALŠÍ HRÁČI BY MOHLI ROVNAKO POSILNIŤ SLOVAN?