Nepríjemný rozchod má za sebou aj obľúbená herečka z Oteckov, ktorá sa so svojím kolegom rozišla v súkromí, no na pľaci sa pre divákov musia aj naďalej tváriť ako zamilovaný pár. 

Obľúbená herečka, ktorá v seriáli Oteckovia stvárňuje razantnú a logickú Emu, sa musí pred kamerami zrejme trochu premáhať. Jana Kovalčíková (27) tvorila so svojím hereckým kolegom Romanom Poláčikom (30) zaľúbený párik tri roky. Hoci sa medzi nimi skloňovala kúpa chalúpky na Slovensku či domčeka v Toskánsku, s veľkými plánmi je napokon koniec.

Šoubizový pár sa rozišiel začiatkom leta, čo pre Nový Čas potvrdil samotný Roman: “Prezradím len toľko, že s Jankou sme zostali dobrí kamaráti, ktorí sa vždy na seba môžu spoľahnúť. Vzťah sme z rôznych príčin, najmä časových, ukončili pred letom,” šokuje. Fámu napokon potvrdila aj Janka, ktorá sa v rozhovore s Petrom Marcinom v jeho šou Neskoro večer vyjadrila celkom jasne: “Priateľ je. Hercov už nechcem. Už som si uvedomila, že by som pre zmenu mohla vyskúšať niekoho normálneho. Niekoho, kto je normálny. Taký bežný občan. S bratom a kamarátmi má arénu na nácvik bojových športov. Zoznámili sme sa na hudobnom festivale. Prišiel, oslovil, ja som akceptovala a bolo,” prezrádza narovinu.

Ukončenie vzťahu v prípade tejto dvojice ale zrejme neprebehlo úplne štandardne, keďže Roman a Janka musia naďalej spolupracovať v seriáli v postavách Emy a Ondra. Aby toho nebolo málo, dokonca musia pred všetkými naďalej hrať aj rolu milencov a partnerov, čo môže byť miestami dosť nepríjemné. Čas ale beží a zrejme si postupne dokážu vytvoriť kamarátsko-pracovný vzťah, ktorý im nebude brániť objaviť sa po svojom boku aj v iných projektoch.

Jana Kovalčíková sa rozišla s kolegom Poláčikom a aktuálne má nového priateľa
V seriáli Oteckovia musia naďalej predstierať vzťah
Roman Poláčik priznal rozchod s Janou

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook