Úspešne rozbehnutá hra v reality šou Farma sa pre Adama Rohárika minulý týždeň na obrazovkách Markízy skončila. Diváci sa však s jeho odstúpením vôbec nestotožňujú, nakoľko ho väčšina videla ako víťaza.

Fanúšikovia Farmy sa stále spamätávajú z toho, že veľký favorit na výhru už na statku nepracuje. Adam Rohárik sa rozhodol odstúpiť po veľkom psychickom nátlaku zo strany súperov, ktorí sa po jeho odkúpení vstupenky do semifinále za 10 000 eur zo spoločného konta dohodli, že sa s ním prestanú baviť.

Adam kvôli farmárom zo šou odstúpil: Pre toto Markíza nezasiahla!

42-ročný exfarmár sa boja o finančnú výhru dobrovoľne vzdal. Diváci to ale nenechávajú len tak, nakoľko si mnohí myslia, že si peniaze zaslúži. Internetom sa preto šíri nielen petícia za Adamov návrat do reality šou, ale i transparentný účet, na ktorý mu Slováci posielajú peniaze ako znak podpory.

Ak ku krásnemu gestu chcete priložiť ruku k dielu aj vy, dajte si pozor, aby ste sa neoklamali. V priloženom ozname je jediný správny účet, pod ktorým je podpísaná Adamova mama. O tom, aká obrovská a silnú základňa za Adamom stojí, svedčí aj úžasná suma 6400 eur vyzbieraná za posledný týždeň.

Zdroj/Foto: Facebook/ GOOOD MORNING, FARMÁRI! (Oficiálny fanklub Adama Rohárika)